Stel je voor je loopt een wandeling en je volgende doel is het Hotel de Ville. Je kijkt om een hoekje en je ziet iets waarvan je nog niet weet wat het precies is:
Dat vereiste natuurlijk nader onderzoek. Het bleken giga murals te zijn en het gaat over het klimaat. Het totaal kon ik niet overzien, niet op dat moment en later ook niet. Er werd iets opgebouwd waardoor ik er niet recht voor kon staan en schuin kon ook niet.
Gelukkig was er wel een bórdje met het totaalbeeld: Earth's future is our Future van Shepard Fairey, in 2025.
Wij waren er eind september en het bleek nog vrij nieuw te zijn, nl sinds juni.
Ja en toch nog maar wat meer foto's gemaakt want ik vond het echt prachtig daar:
Op de vorige foto zie je links nog iets gekleurds door het gebladerte.
Dat is een strook waarvan ik een klein stukje kan laten zien.
Het was op dat prachtige Hotel de Ville helemaal symetrisch aangebracht.
Dus: Respect, strook, strook, Earth.
Nou, ik hoop maar dat je een beeld hebt. Want het was echt super om daar te staan én (en dat zal de bedoeling er van zijn) nog eens even na te denken over het klimaat.
Daarbij heb ik Shepard Fairey nu ontdekt. Ik dacht dat ik zijn werk herkende, maar terugkijkend en zoekend kon ik toch niks vinden. Maar ik zag ook en tot mijn vreugde dat hij in Amsterdam een mural heeft gemaakt en zodra ik de mogelijkheid heb, ga ik op zoek.
Want wat een kunstenaar is dat!!!!!!
En als je meer van zijn werk zou willen zien: klik
Tenslotte was er nog iets van dat Hotel de Ville dat ik echt heel mooi vond. In zekere zin een mural. Ontstaan door dezelfde natuur waar het hier over gaat. Toch?
Nou, zo kan-ie wel weer voor vandaag denk ik. Linking to Sami's Colourful World
.jpg)
.jpg)
.jpg)
bbbbb.jpg)
.jpg)
19 opmerkingen:
Heel indrukwekkend!
Mooi! En een dringend onderwerp!
Heel mooi
Of je het echt als een mural moet zien is de vraag. Het is op panelen gemaakt em volgens mij van tijdelijke aard. Doet natuurlijk niets af aan het feit dat ze wel heel mooi zijn.
Wow, this is a wonderful post and mural(s). Looking forward to the next of him you´ll find!
Wat is Parijs toch mooi!
Ha Bertiebo, schitterend... in Parijs kan dat zo mooi: het oude kombineren met het nieuwe.
Ik houd daar ook van!
Groetjes van Marlou
Prachtig! Ik kan me voorstellen dat het heel indrukwekkend is.
mogge Bertiebo
ik denk niet dat ze op dat mooie gebouw mogen schilderen , zijn het dan nog wel murals
maar mooi zijn ze wel
geniet de dag
Ja je hebt gelijk hoor Karel. Maar ja, in mijn ogen was het toch een mural.
Dat het er tijdelijk is aangebracht, vind ik wel een geruststelling. Het gebouw is van zichzelf al prachtig, dat bewijst de laatste foto wel.
Mooi op die oude gebouwen, en zeker goed om bij stil te staan.
Amazing mural work. Great photos.
Wat mooi die eerste foto door die bomen. Wat Shepard Fairey betreft; kijk even in je logje van maandag 27 januari 2020 ROFLOL
Vergeet ik helemaal te vragen of je nog (veel) Invaders hebt gezien.
Kan me voorstellen dat het niet rechtstreeks op het gebouw mag, maar dit is een prima oplossing en mooi is het toch !
...eyes are so expressive.
Oh geweldig Jolande, dankjewel!
Een reactie posten