Totaal aantal pageviews

woensdag 5 november 2025

Bloghop



Vandaag is het weer tijd voor de creatieve bloghop bij Conny.  
Het onderwerp was: Zet een historische figuur in onze tijd en van de lange lijst uitdagingen,vond ik dit de allerleukste. 
Ik heb er echt heel lang over nagedacht. Er kwamen allerlei ideeën naar boven, maar als ik dan ging zitten, kwam er helemaal niks. 
Uiteindelijk begon ik pas gisteravond echt. Een klein beetje stress dus, maar niet erg hoor, want dan had ik het gewoon weggesmeten denk ik.
Enfin, dit is het geworden.  . 

(Het is nu 23.37, ik zit dit stukkie te maken en gooide net een beker thee om. Net NAAST mijn laptop, wel over de scanner grrrrrrr én over de collage. De scánner zal wel drogen). 

Morgenochtend plaats ik dit blogje en ga vervolgens op mijn gemak zitten kijken wat de andere deelnemers hebben gedaan. Hier, klik.  
En dan ga ik donderdag beginnen aan de volgende opdracht! A.s. donderdag bedoel ik. 


23 opmerkingen:

izerina zei

Leuk!

Iris Flavia zei

Interesting one! Yikes, hope your scanner makes it!

Mevrouw W. zei

Het is wel leuk geworden!

Marieke zei

Goed gelukt.

KnutzEls zei

Geweldig!

Judy zei

Goed gelukt! En niet meer stressen bij de volgende.

Bertiebo zei

Weet je wat het is, deze vond ik erg leuk en ideeën had ik zat, maar niet voor de volgende, dat is écht een uitdaging. Dus...

Anoniem zei

Gelukkig heb je de foto’s nog 🙈 Wat is hij leuk geworden. Een “mural“ van Rembrandt en dan die demonstrerende dames erbij, heel goed gevonden!

Anoniem zei

Aaahhh sjips, weer anoniem! Groet van Kitty…

conny's quilts en creaties zei

Haha, dat werd een latertje gisteravond. Gelukkig geen thee over de laptop. Maar aan je collage is niet te zien dat t last minute werk was, hij is prachtig!

Emie zei

Fantastisch! Lekker geslapen daarna?

Sjoerd zei

Je hebt wel eens zo'n dag. Gelukkig toch gered... en goed gelukt.

Marlou zei

Ha Bertiebo, oh jee... je hele creatie naar de gallemiezen. En ik wil m nou juist zo graag zien.
Je maakt vast wel iets nieuws!
Groetjes van Marlou

De Breimeisjes zei

Oei wat een pech en stress! Ik vond dit ook een hele leuke opdracht, maar ook heel erg moeilijk. Ik kijk met bewondering naar alle werkstukken van de andere deelnemers. Prachtig vind ik die van jou!

Janny zei

Ja, soms heb je mooie ideeën en zijn ze helaas niet uit te voeren, maar deze is echt leuk geworden. Jammer van de thee, hopelijk werkt de scanner nog.

Ria zei

Mooie collage met treffende quote!

Tom zei

...classic will always be classic.

Ipie zei

Toch leuk geworden hoor. Hopelijk heeft de scanner het gered.

miekequilt zei

Geweldig gedaan. Een leuke collage die echt twee verschillende tijdperken verenigt.

Anoniem zei

Soms kan het zo tegenzitten, maar jij hebt tenminste wat.
Goed gelukt.
Toos.

Angélique zei

Een heel toffe collage, knap gedaan.

Tine de Jong zei

Dat vind ik ook een heel geslaagde collage. Kom dit moment nergens aan toe wegens dingen die voor gaan, maar kwam wel even buurten. En ik zet nooit iets meer van drinken bij de laptop want wat jij had is mij ook weleens overkomen en dan wel over de laptop. Heel gedoe was dit toen maar gelukkig deed alles het nog.

Karel zei

ha die Bertiebo
leuk geworden
hopelijk geen blijvende schade door de thee