Toen onze oudste kleindochter afgelopen september naar de middelbare school ging, kocht ik een boek voor haar. En omdat ik haar een heel bijzonder meisje vind, leek dit boek me zeer gepast
Maar ze keek niet echt geïnteresseerd in het boek en toen ik een paar weken later eens vroeg zei ze 'oh ja, ja ik ga het nog lezen hoor oma. '
Ik weet het niet zeker maar ik denk dat het nog steeds niet is gebeurd.
Terwijl... ik vond het echt een goed boek en geschikt voor de gelegenheid.
'De vrouwen voelden zich niet meteen buitengewoon maar ze werden dat wel door naar zichzelf te luisteren en hun voorliefdes te volgen die ze diep in hun hart voelden'.
Nou dat leek me een mooi uitgangspunt. Speciaal voor kinderen die het in deze tijd veel lastiger hebben dan ik het ooit heb gehad.
De vrouwen in het boek worden afgebeeld zoals ze als meisje waren en als volwassene. Steeds twee tekeningen dus. Ik doe het een beetje door elkaar.
Enfin allemaal vrouwen uit verschillende disciplines en Anna mocht er dan misschien niets aan vinden, ik heb echt met plezier de verhalen van deze meisjes gelezen!


1 opmerking:
In je hart ook nog een bijzonder meisje?
Een reactie posten