Totaal aantal pageviews

vrijdag 18 september 2026

Etalages

Etalages... het nieuwe thema in de foto-bingo.
Het had zo maar gekund hoor, dat ik een apart mapje met etalages gemaakt zou hebben. Hád gekund, maar 't is niet gebeurd. 

Kennelijk ook niet nodig, want er schoten me zo maar een paar etalages te binnen. Twee die ik zag in Parijs. Vorig jaar om deze tijd:


Er was daar in die etalage van Galerie Vivienne, van alles te zien.  Deze mensen kijken trouwens naar iets anders dan dat waar wij naar keken. Wij keken vooral naar: 


En tijdens diezelfde vakantie in een straat met hele, hele dure winkels zagen we deze tas. Dat vond ik erg grappig. 


En om het een beetje recht te trekken wat prijs betreft: in een iets minder dure straat, gewoon de Hema met wat letters 'en chocolat': 


Ik zou graag weten of die letters zijn aangeslagen in Parijs. Maar dat hoor je dan weer nooit...

Oh ja en voor alle zekerheid, dat je zeker weet dat het allemaal in Parijs was: 


Met dank aan Anne, Satur9 waar vast nog meer etalages te vinden zijn. En Anne maakte alvast het thema van volgende week bekend: trappen. 

12 opmerkingen:

Mevrouw W. zei

Ik kocht dit jaar in Parijs een rugzakje in een souvenirwinkel en de tasjes op je laatste foto hingen daar ook.
De tekst op het schilderij, op het shirt van die man, vind ik geweldig! Ik zou daar zelf ook een foto van gemaakt kunnen hebben.

Judy zei

Superleuk, Parijse etalages! En wat een mooie!

conny's quilts en creaties zei

Leuk die etalages in Parijs

Karel zei

mogge Bertibo
ik ga voor die van de hema 😋

geniet de dag

Elizabeth zei

Alweer zo'n leuk thema! Ik vind etalages fotograferen zo lastig door het spiegelen van het glas... Maar het is jou goed gelukt; leuke foto's met een verhaal...

lien zei

Ik wist niet dat ze in Parijs chocoladeletters verkochten, wat grappig!

nicole orriens zei

Geweldige foto's! Mijn favoriet is die over God. Kostelijk : ))

Emie zei

Heel leuke 'opdracht' en geweldige onderwerpen. Die tas!

In de weer zei

Ondanks dat je geen apart mapje hebt, kun je toch wat moois laten zien !

Sjoerd zei

Heel leuk om als opdracht te doen.

Jolande zei

Leuke foto´s van alweer een leuk onderwerp. Wij verhuisden net na de Kerst naar Parijs en toen ik bij de Hema kwam viel ik bijna achterover van verbazing toen ik de chocoladeletters zag. Ik weet ook niet of ze aanslaan, maar het lijkt me van wel als ze na vijf jaar weer in de winkel liggen.

miekequilt zei

Wat een leuke foto's. Die letters zijn vast in trek, denk ik.