Gedurende de tentoonstelling is hij 'artist in residence' en werkt hij in de ruimte naast een zaal waar veel van zijn werk staat. Hij houdt er workshops en geeft rondleidingen.
Totaal aantal pageviews
vrijdag 16 mei 2025
Sepehr Maghsoudi
donderdag 15 mei 2025
Kindje- op moeders schoot
woensdag 14 mei 2025
Potgrond
dinsdag 13 mei 2025
Netflix en Adolescence
maandag 12 mei 2025
Maandag, Had je me maar
zondag 11 mei 2025
Gezichtjes
'Een eeuwenoude wulk,volkomen gaaf. Mijn zoon vond hem op een wadwandeling naar Schiermonnikoog. Tot zijn en mijn grote verrassing zat er een lief gezichtje verscholen, dat vraagt om een verhaaltje', mailt Anneke Broos. Nou en ze hebben gelijk, een heel lief gezichtje.
'Zo kwam-ie uit depapieren zak', schrijft Stef van sccollections.
En Toos van In de weer dacht aan me toen ze op oud papier ophaaldag dit zag staan langs de straat
Een petje aan de kapstok in het museum. Die zag ik.
En Aleida Martens ziet de gezichtjes tijdens haar vakantie als ze ontspannen is. Dat schreef ze een andere keer. Nu was ze in Roma. 'In een klooster zag ik deze snuiter (een deel van een grotere voorstelling met een man en vrouw aan beide kanten. De kop van het zwijn is bewust gekozen, maar de rest.... hoe dan ook, gezichtje'.
In de vitrine van de museumwinkel zag ik ook ineens een gezichtje. En daar was ik ook echt al vaak langs gelopen. Sterker nog, ik heb dat gedeelte een keer afgestoft.
zaterdag 10 mei 2025
Het geld ligt op straat
vrijdag 9 mei 2025
Het Zoutpad en Teun en Fien
Tja wat zal ik hier nou eens van zeggen?
donderdag 8 mei 2025
En de volgende logé
woensdag 7 mei 2025
Logeren met bollen en koolzaad
dinsdag 6 mei 2025
Dodenherdenking en Bevrijdingsdag
maandag 5 mei 2025
Monday Mural
Het kan bijna niet zijn dat je in Amsterdam rondwandelt en dat je dan niets bijzonders ziet. Echt altijd zie je wel wat.
zondag 4 mei 2025
Koningsdag (vervolg)
Mocht je nou, na mijn eerste blogje, de indruk hebben gekregen dat het wel meeviel met de drukte in Amsterdam op Koningsdag, komt daar nu vast verandering in.
zaterdag 3 mei 2025
Praten met de Nachtwacht
Vroeger liet ik heel vaak een trailer zien als ik naar een film was geweest die ik goed vond. In dit geval doe ik het weer. Ik begin er zelfs mee omdat de trailer van deze film zorgde dat ik er echt heel graag naar toe wilde.
Dat had ik toen ik er iets over had gelezen niet meteen in de gaten, maar die trailer toont meteen hoe origineel, grappig en ja toch ook leerzaam, de film is.
Het is wonderbaarlijk hoe ontzettend goed die hoofdpersonen zijn gecast, ze lijken allemaal heel echt op hun verschijning in het schilderij en daarbij vind ik het fantastische acteurs. Allemaal. Ik was ook heel blij toen ik er achter kwam dat ze gewoon normaal Nederlands spreken en dus niet de taal van toen bezigen.
Rembrandt wordt helemaal geweldig neergezet door Ramsey Nasr. (waar ik altijd al dol op ben). En komt dan over als grappig, pedant en irritant. Maar vooral wijs!!!
vrijdag 2 mei 2025
Favoriet kledingstuk
donderdag 1 mei 2025
Koningsdag
Onze te verkopen spullen hadden we al eerder gebracht in het huis waar onze jongste zoon en zijn vriendin een jaar lang mochten wonen. Aan de Prinsengracht in Amsterdam. Dus op Koningsdag om half acht stonden we op het station in Amsterdam en liepen verder die kant op.
Afgezien van de giga troep op straat, overgebleven van de nacht er voor, was er ook veel leuks te zien en liepen we heerlijk in het ochtendzonnetje te kijken naar de voorbereidingen en te kletsen met twee politieagenten die net als wij zin hadden in de dag.