Totaal aantal pageviews

maandag 12 oktober 2026

Lundi

Het is alweer een jaar geleden dat we in Parijs waren. Ik heb er veel van laten zien en ook een aantal muurschilderingen. 

Maar deze nog niet. Deze is er gewoon tussendoor geglipt. En dat terwijl ik het echt een schatje vind.


Het is een tekening die ook in de agenda van een tienermeisje niet zou misstaan, maar ik vind de woorden dan weer zo schattig. Allemaal woorden die een positief gevoel aangeven. Alleen het woord calin kende ik niet. Nu wel, dat betekent: knuffel. 

Voor wat betreft de kunstenaar kreeg ik verschillende namen toen ik aan het zoeken was. Maar geen zekerheid. Nou ja. 
Update: Net nog even gezocht, dat gaat 's morgens beter dan 's avonds. De maakster is Brigitte Mathias, illustratrice én... amoureuse de la vie: klik 


Zeker ben ik wel over de maaktster van dit werk. 
Dit is gemaakt door Anna Laurini. Ik zag haar werk in London, meermaals. En een keer in Amsterdam, ik heb het hier laten zien,  Klik.  
En dus ook in Parijs. Steeds een klein beetje anders, een heel klein beetje soms. Best apart dat iemand die kleine variaties maakt en dat overal laat zien. 



4 opmerkingen:

Judy zei

Leuk! Vooral die bovenste met die leuke haren!

Iris Flavia zei

I like them both, but the first one is really cute and soooo happy! Especially on this grey day (where I was an hour early, gack!).

Sjoerd zei

Ik heb ook even gezocht naar de eerste, maar krijg daar ook geen naam bij. Mooi is die zeker.

Karel zei

mogge Bertiebo
zeker een leuk en vrolijk schilderij

geniet de dag