De Hema is echt wel een favoriete winkel. Al zijn er wel een paar ergernissen. Bijvoorbeeld dat kaarten, ansichtkaarten bedoel ik, zowat allemaal in het Engels zijn. En dat voor de Hollandse Eenheidsprijzen Maatschappij...
En dat de punten die je het hele jaar krijgt bij aankopen, vervallen. Toegegeven, je kunt ze steeds inzetten als korting, maar ze móeten op voor een bepaalde datum. Voor 1 februari.
Dat werd bij mij dus een gratis kopje koffie, want weggooien doe ik niet.
Ik zag jammer genoeg pas toen de koffie op was dat ik die punten ook had kunnen doneren. Dat zal ik dan de volgende keer doen. Ik denk aan de stichting Jarige Job.
Enfin toen ik dat kopje koffie nam, zag ik dit bij de kassa:
Gisteren stond er een stukje over in de krant.
Een verslaggever deed nader onderzoek. Hij had eerst gekeken of er ergens een eendje op een tafeltje stond, dan zou-ie daar bij zijn gaan zitten. Maar dat was niet het geval.
Dan zelf maar een eendje neergezet. Niemand kwam er bij zitten...
Ik was er niet alleen. Maar ik drink als ik wel alleen ben ook wel eens iets in mijn eentje. Ik geloof niet dat ik mee zou doen. Hoewel... ik weet het ook eigenlijk niet.
14 opmerkingen:
Goh, hier nog niet gezien, die eendjes. Terwijl ik toch regelmatig in de Hema kom, want op loopafstand voor mij. Ik wou straks een ontbijtje gaan doen, ik zal eens opletten. Maar ik vraag me af of iemand zomaar zou aanschuiven, stugge Overijsselaars.
Ik zou meteen zo'n eendje op tafel zetten. Of bij iemand aanschuiven. Wat een leuk idee. Helaas hebben wij een kleine HEMA, dus zal ik eens in de stad kijken.
Ik kom zo weinig mogelijk in winkels, want koop zo weinig mogelijk. Het is ook 'greenwashing' van de Hema, he.. aanhaken bij maatschappelijke thema's omdat 'shoppen' in een steeds negatiever daglicht komt te staan. Maar het is een interessant idee.
Ik zou niet zo'n eendje op tafel zetten maar ik zou misschien wel aanschuiven bij iemand, dan kun je nog kiezen of diegene je een beetje aanstaat, als je zelf zo'n eendje hebt staan moet je maar afwachten wie er naast je komt zitten.
I love these ducks regardless. I don't mind solitude too much these days
het is wel een leuk initiatief om zo maar eens een praatje te maken aan de koffie. maar letten de mensen op zo’n actie? met al die haast of ze moeten nog even wennen aan deze actie.
Ik zou zo'n eendje zelf niet neerzetten. Maar zag ik er een staan, dan schoof ik aan. Want dan zit zo iemand op een praatje te wachten.
Ik vind het een mooi initiatief hoor. Het zou van mijn bui afhangen of ik een eendje neer zou zetten. Ik ben bovendien altijd wel in gezelschap als ik ergens aan de koffie ga. En als ik een eendje zou zien staan bij iemand en ik heb er zin in dan zou ik evengoed vragen of ik erbij mag komen zitten. Dat gebeurt op drukke dagen ook wel eens op een terrasje en het levert soms leuke gesprekken op.
mogge Bertiebo
ik kom er soms in de winkel , maar drink of eet er nooit
geniet de dag
Wat een mooi en lief initiatief van de Hema zeg! Ik vind het leuk!
Ik zou er geen een neerzetten en ook niet aanschuiven, ik ben niet zo van het praten met vreemden, maar een leuk initiatief voor wie er wel van houdt.
Geweldig initiatief!
Ja, dat van die punten die vervallen vind ik ook een (kleine) ergernis, de laatste keer heb ik ze ook gedoneerd. En hier is de Hema zo klein dat je er niet eens koffie kan drinken, maar het is wel een leuk initiatief.
Ik zou dat eendje niet neerzetten en ik denk ook niet aanschuiven. Tenzij er een bekende zou zitten natuurlijk, maar daar heb ik geen eendje voor nodig.
Een reactie posten