Totaal aantal pageviews

vrijdag 27 februari 2026

Terneuzen

 Als het ergens mis is gegaan met de stadsvernieuwing, dan is dat in Terneuzen. Alles wat de stad in het verleden leuk maakte is weg, helaas. 

Maar ja ik bewandel graag Memory Lane en dus was ik er weer even en zag in de binnenstad dit:


Ik dacht even dat het werk van Jimmy Nelson was, daar op de muur. Maar dit is van een andere fotograaf,  namelijk van Rem van den Bosch. 

De foto's zijn onderdeel van een project van o.a. de gemeente en de provincie, met als doel klederdracht verbinden aan thema's als vrijheid, repect en duurzaamheid. Wat dat laatste betreft: de kleding op de foto's zijn exacte kopieën van de originele dracht. Maar... uitgevoerd in stof die gemaakt is van gerecyclede petflessen. 

Nou? Is dat nou niet mooi? Ik ga Rem van den Bosch zeker volgen

15 opmerkingen:

izerina zei

Wat mooi!

Judy zei

Bijzonder, van petflessen.

Sjoerd zei

Heel bijzonder, ik ga eens op zoek...

Emie zei

Dat is echt heeeel mooi!

Marlou zei

Goedemorgen Bertiebo,

zeker bijzonder!!
Wat een prachtige Zeeuwse meisjes en die kleding van pet-flessen... geweldig.
Mooie kleuren.

Prettig weekend, Marlou

Karel zei

mogge Bertiebo
en of dat mooi is , op alle fronten

geniet de dag

Haba zei

In Terneuzen ben ik geboren en ik heb er tot mijn achttiende gewoond, toen ging ik in Amsterdam studeren en heb daar ook gewoond. In Terneuzen kwam ik alleen nog op bezoek bij mijn ouders. Nu is het lang geleden dat ik er was, sinds mijn ouders zijn overleden heb ik er ook niets meer te zoeken .Die tweede foto lijkt me aan de Otheense kreek gemaakt te zijn, maar dat weet ik niet zeker


Tom zei

...lovely portraits.

Anoniem zei

Mooi gedaan!

Bertiebo zei

Haba, zou je mij een mailtje kunnen sturen? bettievdgriend@hotmail.com

Jolande zei

Apart.

Marthy zei

Mooie foto's.

Haba zei

Als het goed is gegaan heb je mail, maar mijn mailprogramma wil nog wel eens vreemd doen.

Kitty zei

Heel mooi! Van gerecyclede PET-flessen maken ze volgens mij ook fleece.

Rianne zei

Mooi. Mijn keuken is ook van petflessen gemaakt.