De officiële naam van Artis, sinds 1838, Natura Artis Magistra. Vertaald: De natuur is de leermeesteres van kunst en wetenschap.
Er was nog veel meer te zien, in die ruimtes waar ik het eerder over had. Dieren die niet door gaas of tralies gescheiden zijn van de bezoeker. En verschillende soorten door elkaar. Reken maar dat goed is uitgezocht of dat allemaal kan.
Dit was wel heel bijzonder vond ik. Toen ik met Els in Artis was werden we hier gewezen op...
En ondertussen was in dezelfde ruimte de Luiaard juist niet lui aan het zijn en was er elders in de tuin nog een nieuw geboren dier te bewonderen.
Het was zo, vanaf een uur of vier, tot sluitingstijd om zes uur, superrustig in Artis. Allebei de keren heb ik genoten en we namen ons voor om vaker te gaan. Het is er altijd mooi en bovendien, het blijft interessant door de voortdurend veranderende en inspirerende ideeën over dieren.
12 opmerkingen:
Grijpstaartstekelvarkentje, een woord voor galgje
Oh, that baby looks so soft! And sloths are so cute, too.
Ik kan me voorstellen dat je vaker wil gaan nu. Als je toch een kaart hebt, waarom niet.
mogge Bertiebo
dat waren mooie geluksmomentjes daar in het Apenhuis en op de Alpenrots
geniet de dag
Heerlijk om met een abonnement vaker te gaan! Altijd wat te zien!
Dat grijpstaartstekelvarkentje was op mijn foto niet te zien. Jouwe is een lief pluizebolletje.
Ik raak altijd gefascineerd door de luiaard.
What a treat to glimpse the baby porcupine and experience Artis in such a peaceful, thoughtfully designed setting
Leuk , zo'n inkijkje in Artis. Ik was er té lang niet.
Wat een schatjes, die jonge dieren!
Oh, wat een schatjes, die jonge beestjes.
Grappig, ik heb gisteren een kaart gemaakt met een luiaard.
Artis is wel enorm veranderd als ik het hier lees (en dat hoop ik ook van harte)
Jonge dieren zijn altijd schattig om te zien. Ik vind die luiaard ook wel heel leuk.
Een reactie posten